Афіша

Новини

 • Як відсвяткували День міста в парках та сквері КП "Міська інфраструктура"
  Як відсвяткували День міста в парках та сквері КП "Міська інфраструктура"

  14-15 вересня в парках та скверах КП «Міська інфраструктура» пройшли святкові заходи до Дня міста.
  14 вересня в парку Зелений Гай була організована святкова програма за участю колективів Блага вість «Золотий вік», міською організацію людей з обмеженими фізичними можливостями, дитячого колективу «Азар» та молодіжних груп ВІА «Грація» та Ла-Ла-Бенд. На фестивальному майданчику парку розташувались атракціони: «Скаладром», «Родео на бике» та Ангри Бердс, майстер-клас з Лего. Дітлахів розважали ростові ляльки, різноманітні майстер-класи, паркові шахи та аніматори. Кожен відвідувач парку міг сфотографуватися з яскравими фотозонами, які розташувалися по всьому парку. В парку працювала ярмарок, який організувала івент-агенство «Ярмарок України». На центральній площі відвідувачі могли скоштувати смачні вироби Української та Грузинської кухні.
  15 вересня в парках ім.. Писаржевського, ім.. В. Дубиніна та сквері «Амурський парк» були проведені святкові концерти, майстер класи, шоу з хімії та шоу слаймів
  Адміністрація підприємства вітає городян зі святом, та бажає процвітання мешканцям нашого міста Дніпро та чекає в гості.

  Опубліковано: Вівторок, 17 вересня 2019 12:38
 • 02.09 в парку ім. Писаржевського пройшов День Знань
  02.09 в парку ім. Писаржевського пройшов День Знань

  02.09 в парку ім. Писаржевського Дитячий садок "Эльфік" - провів захід до Дня знань. В заході прийняли участь 15 вихованців дитячого садка, організаторами була проведена святкова лінійка, організовані різноманітні локації та проведений квест!!!

  Опубліковано: Понеділок, 02 вересня 2019 12:41
 • 31.09 пройштов тренінг для співробітників VARUS в парку Зелений Гай
  31.09 пройштов тренінг для співробітників VARUS в парку Зелений Гай

  31.08  в парку "Зелений гай" в останній день літа,  команда HR відділу VARUS провели тренінг з командоутворення. у тренінгу прийняли участь 60 співробітників VARUS з різних підрозділів. На  прикінці тренінгу співробітники організували пікнік та обсудили важність проведення командних тренингів!!!

  Опубліковано: Понеділок, 02 вересня 2019 12:36
 • Як ми провели свято до Дня Незалежності України в паку та скверах підприємства!!!!
  Як ми провели свято до Дня Незалежності України в паку та скверах підприємства!!!!

  23 та 24 серпня 2019 року в скверах «Амурський парк», Івана Старова та парку «Зелений гай» пройшли святкові заходи до Дня Незалежності України. Мешканців та гостей міста чекала різноманітна святкова програма, а саме: концертна програма, різноманітні фотозони, майстер класи з хімії, плетіння стрічкою, паперопластикою та флешмоб «Зберемо Україну разом». Також працювала ярморка з хендмейду від «Ярмарок України» та смачний фут корт «Смачна Вірменія». Друзі, дякую Вам за те що розділили ці дні з нами! Ми разом проводили час з сім'єю, дивилися фільми, фотографувалися, повторювали цікаві досліди і брали участь в майстер-класах парку та скверах підприємсива. Ми з нетерпінням чекаємо кожного Вашого візиту!!!!

  Опубліковано: Вівторок, 27 серпня 2019 15:44
 • Йога в парку Зелений Гай!!!
  Йога в парку Зелений Гай!!!

  3 серпня у парку Зелений Гай пройшло тренування з йоги від Студії "Дзен". Заняття було безкоштовним для всіх бажаючих городян та гостей нашого міста.
  Для чого існують тренування? Задля вашого сильного та енергійного тіла! Для чого існує йога? Задля вашого фізичного здоров’я і душевної рівноваги! Для чого існує природа? Задля отримання вами відчуття спокою і гармонії! Для чого існують тренування з йоги на природі? Задля насолоди!

  Опубліковано: Понеділок, 05 серпня 2019 12:19

 

КП «Міська інфраструктура» ДМР було створено відповідно до рішення Дніпропетровської міської ради від 18.05.2016 № 20/8 на базі відокремленої частини комунальної власності територіальної громади міста Дніпра. Власником КП «Міська інфраструктура» ДМР є територіальна громада міста Дніпра, в особі Дніпровської міської ради.

 

Метою створення комунального підприємства є господарська діяльність для досягнення економічних і соціальних результатів та з метою отримання прибутку.

 

Основним напрямом діяльності є забезпечення розвитку відповідно до сучасних вимог інфраструктури міста, забезпечення збалансованого результату, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів, організації культурного дозвілля мешканців нашого міста, а також розвиток та надання можливостей для занять фізичною культурою і спортом.

 

На цей час КП "Міська інфраструктура" ДМР прийняло на баланс:

1. Парк імені Володі Дубініна;

2. Парк імені Писаржевського;

3. Парк Зелений Гай;

4. Стадіон «Авангард»;

5. Сквер "Амурський парк";

6. Сквер Святих Кирила та Мефодія.