П'ятниця, 02 листопада 2018 10:33

День міста 2018

Свято до Дня міста у парку «Зелений Гай» стало несподівано масштабним сюрпризом для мешканців міста. Всі знають, що роботи з капітального ремонту центральної алеї ще продовжуються, але відвідувачі все ж таки були вражені перетворенням занедбаного, сумного та засміченого зеленого масиву у чистий, комфортний , яскравий парк для відпочинку та розваг.

Безліч квітів, рівні пішохідні стежки з плитки, достатня кількість лавок та урн, нові дитячі майданчики та веселі паркові прикраси задовольнили не тільки дітей та дорослих, але й людей поважного віку. Соцмережі переповнені схвальними відгуками та подяками.

Детальніше про усе цікаве в.парку розкажуть після його відкриття в жовтні. А зараз – щодо свята, влаштованого до Дня міста КП «Міська інфраструктура».

Не тільки діти, але й дорослі старанно працювали на хенд-мейд майданчиках, невгамовні веселі аніматори розважали дітей іграми, танцями, конкурсами з призами. Маленькі талановиті дівчата змагались у конкурсі «Міні-міс «Перлинка міста». Нагороди отримали: міс – Анищенко Ксенія,

віце міс – Дубифаст Поліна, II віце міс – Гордєєва Марія і Положай Ярослава. Приз глядацьких симпатій отримали Самохвалова Віолетта та Павлик Маргарита.

На сцені своїми виступами всім піднімали настрій Зразковий колектив сучасного танцю «Овація» та Вокальний театр «Чарівний міст». Новий проект КП «Міська інфраструктура» допоміг здійснити мрію хлопчика Євгена Верховського, який усе своє життя мріяв заспівати з зіркою на професійній сцені.

Разом із актрисою, співачкою та телеведучою Ольгою Горбачовою він вийшов на сцену і здивував своїм співом глядачів і зірку. Ольга Горбачова навіть запропонувала хлопцю записати його пісню в професійній студії. А наприкінці вечора всі гості мали змогу потанцювати на дискотеці Dj Sokolov

на відкритому повітрі. Подяки за влаштоване свято гості адресували команді Бориса Філатова.