Середа, 12 грудня 2018 08:16

Свято в кожень дім - Святий Миколай чекає Вас!!!!

Шановні маленькі мешканці міста!!!!

Наближається улюблений, довгоочікуваний час - час зимових канікул і новорічних свят. Самим першим зимовим святом є День Святого Миколая, день покровителя дітей і мандрівників. В цей незвичайний день всі діти чекають чудес і подарунків.

КП « Міська інфраструктура» підготувало у своїх парках до Дня Святого Миколая велику, різноманітну програму для дітей та дорослих.

Гості, які відвідають 18 грудня парк ім. Писаржевського або 19 грудня парк Зелений Гай, будуть мати можливість провести чудовий вечір у компанії веселих ведучих та аніматорів, прийняти участь в інтерактивних конкурсах, анімаційних музикальних іграх, захопитися талантами самодіяльних колективів нашого міста. Найбільш активні та кмітливі отримають призи та подарунки.

Почнеться святкова програма о 17.00 заключною частиною якої стане театралізована вистава з іграми та конкурсами «Прийди, прийди Миколайчику». Вистава приємно вразить глядачів талановитою грою акторів та їх почуттям гумору.

В цей день ми постараємось допомогти нашим маленьким та дорослим гостям повірити в чудо і залишити незабутні спогади про свято.

Щиро чекаємо на всіх у наших парках!