П'ятниця, 14 грудня 2018 10:10

!!!!Зустричай Новий 2019 рік в парку Зелений Гай!!!!!

Якщо Ви бажаєте розпочати Новий рік яскраво , на свіжому повітрі та з незабутніми емоціями, приходьте 31 грудня в парк Зелений Гай о 21.00. Такого святкування у Дніпрі Ви більше ніде не знайдете!

В новорічну ніч з 31 грудня на 1 січня 2019 КП «Міська інфраструктура» підготувало для гостей парку яскраву розважальну програму.

Святковий чарівний настрій вже на вході в парк створюють яскраво прибрані дерева, мерехтливі гірлянди і головна прикраса свята – красуня –ялинка. Нестримні веселощі протягом усієї ночі гарантують кумедні конкурси, цікаві ігри, чудові пісні, дружні хороводи навколо ялинки. Веселі ведучі та жваві аніматори у вигляді пасіпаків нікого не залишать осторонь святкування. А запальні танці чекають на усіх бажаючих на дискотеці Dj Sokolov.

Для маленьких відвідувачів парку працюватиме резиденція Діда Мороза у якій він із своєю помічницею Снігуронькою прийматиме листи зі мріями та бажаннями малюків. Кожен із відвідувачів буде мати змогу залишити собі на пам’ять фото із чарівними персонажами.

Усю ніч для гостей парку працюватиме Ярмаркове містечко, де можна буде зігрітися гарячими стравами та глінтвейном.

Незабутні почуття і яскраві враження отримають усі, хто прийде на наше Свято! Чекаємо на наших гостей 31 грудня у парку Зелений Гай!