Середа, 09 січня 2019 11:17

Святкування Різдва Христового в парках та сквері підприємства

7 січня православні віряни всього світу відзначали одне з найголовніших свят року – Різдво Христове. У парках підприємства «Міська інфраструктура» також пройшли урочисті заходи з приводу цього світлого Свята!

Парк Зелений Гай, який цього року став лідером серед парків міста за красою та оригінальністю, прийняв найбільшу кількість відвідувачів у цей чарівний вечір. Наше Підприємство підготувало для гостей парку Різдвяну різноманітну програму з аніматорами, іграми, конкурсами та театралізованою виставою під назвою «Те, чого не буває на Різдво».

Зимові розваги у вигляді катання із льодової гірки, побудови снігових скульптур та гри в сніжки чекали на усіх бажаючих у чарівному засніженому парку. В цей день усе навколо дихало казкою та дивом…

Майже ручні білочки вдячно приймали гостинці від відвідувачів парку. А самі гості Зеленого Гаю мали можливість поласувати різноманітними гарячими стравами, кавою та чаєм у численних фуд-зонах, що зручно розташованы по усій території парку.

До кінця святок парки нашого Підприємства будуть чекати на містян та гостей Дніпра із цікавою святковою програмою та новими сюрпризами!