Вівторок, 28 травня 2019 07:32

В парку Зелений гай 25-26 травня пройшов III фестиваль дитячої творчості "Дніпровськи зірочки"

Кожен рік до Дня захисту дітей КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради влаштовує дитячий фестиваль-конкурс «Дніпровські зірочки». Не став виключенням і цей рік, 25 та 26 травня у парку «Зелений Гай» відбулися конкурсні змагання по хореографії та вокалу серед дітей різних вікових груп.

         З розташованої на зеленій галявині сцени учасники Фестивалю дивували своїх шанувальників талановитим виступом і яскравим сценічним вбранням. Усі бажаючі подивитись конкурсну програму мали змогу розміститися на зручних кріслах-мішках під затишним навісом. Навколо панував творчий дух довгоочікуваного свята і навіть мінлива погода не зіпсувала цей чудовий настрій!

         Справедливе журі визначило переможців. А організатори проекту вручили дітлахам призи та нагороди. Але ніхто з учасників не залишився без подарунків, навіть ті, хто не зайняв призових місць, також отримали почесні грамоти та м’які іграшки.

         А нагородою для організаторів Фестивалю стали дитячі усмішки і слова вдячності від дорослих за влаштоване свято.

         Наступного року КП «Міська інфраструктура» знову чекає на усіх бажаючих прийняти участь у фестивалі «Дніпровські зірочки» і сподівається, що цей конкурс стане для багатьох учасників ще однією сходинкою на тернистому шляху до подолання омріяних вершин!