Вівторок, 17 вересня 2019 12:38

Як відсвяткували День міста в парках та сквері КП "Міська інфраструктура"

14-15 вересня в парках та скверах КП «Міська інфраструктура» пройшли святкові заходи до Дня міста.
14 вересня в парку Зелений Гай була організована святкова програма за участю колективів Блага вість «Золотий вік», міською організацію людей з обмеженими фізичними можливостями, дитячого колективу «Азар» та молодіжних груп ВІА «Грація» та Ла-Ла-Бенд. На фестивальному майданчику парку розташувались атракціони: «Скаладром», «Родео на бике» та Ангри Бердс, майстер-клас з Лего. Дітлахів розважали ростові ляльки, різноманітні майстер-класи, паркові шахи та аніматори. Кожен відвідувач парку міг сфотографуватися з яскравими фотозонами, які розташувалися по всьому парку. В парку працювала ярмарок, який організувала івент-агенство «Ярмарок України». На центральній площі відвідувачі могли скоштувати смачні вироби Української та Грузинської кухні.
15 вересня в парках ім.. Писаржевського, ім.. В. Дубиніна та сквері «Амурський парк» були проведені святкові концерти, майстер класи, шоу з хімії та шоу слаймів
Адміністрація підприємства вітає городян зі святом, та бажає процвітання мешканцям нашого міста Дніпро та чекає в гості.