Середа, 06 листопада 2019 14:33

Футбольний турнір на стадіоні "Авангард" до дня визволення від німецько-фасшитських загарбників міста Дніпра

         1 листопада 2019 року КП «Міська інфраструктура» Дніпровської міської ради організувало на стадіоні «Авангард» проведення першого футбольного турніру серед дитячих юнацьких команд ж/м Придніпровський «Кубок «Авангарду». Це перше спортивне змагання яке пройшло на стадіоні «Авангард» після тривалого забуття.

         Ще не відновлений, але вже значно покращений, зелений стадіон прийняв на своєму полі чотири дитячі футбольні команди ДЮСШ №7: «Амур», «Енергія», «Зміна» та «Дніпро».

       У чесній та наполегливій боротьбі за призові місця у фінал вийшли команди «Зміна» та «Енергія»», де переможцем стала футбольна команда «Енергія», а трете місце зайняла команда «Амур».

       Вигуки радості від перемоги упереміш із сльозами розчарування від поразки чулись в цей день на стадіоні по закінченню турніру. Але змагання є змагання і нагороди здобули найсильніші. Однак призи отримали усі учасники футбольного турніру. М’ячі та солодощі організатори вручили усім дітлахам.

       Стадіон «Авангард» потроху починає «оживати» і гарнішати, тому в найближчому майбутньому він ще не раз порадує мешканців ж/м Придніпровський та і усіх жителів міста своїми перемогами.