П'ятниця, 10 січня 2020 13:50

Різдво Хрестове!!!! парк Зелений Гай та сквер Івана Старова

                                                 Різдво Христове

           7 січня православні віряни всього світу відзначали одне з найголовніших свят року – Різдво Христове. У парках підприємства «Міська інфраструктура» також пройшли урочисті заходи з приводу цього світлого Свята!

          

           Парк Зелений Гай і сквер Івана Старова також зустрічали своїх гостей в цей чарівний вечір. Підприємство «Міська інфраструктура» підготувало святкову різдвяну програму із аніматорами, іграми, конкурсами та театралізованою виставою під назвою «Вечорниці». В цей день усе навколо дихало казкою та дивом…

           «Містечко зимових розваг» тішило дітей та дорослих своїми забавами. Тюбінговий спуск і ковзанка у Зеленому Гаю вже давно стали найулюбленішим місцем зимового відпочинку містян. Різноманітні вкуснощі та сувеніри пропонувала своїм відвідувачам Різдвяна Ярмарка. Бажаючі залишити собі на згадку кумедні фото, розважались на численних фотозонах.          

        

             Усі гості мали можливість поласувати гарячими стравами, кавою та чаєм на гостинних фуд-зонах, а у Зеленому Гаю ще й в затишних зимових альтанках.

             Як і завжди відвідувачі наших парків залишились задоволеними і вдячними за проведений час, а наше підприємство вже працює над новими проектами і знову чекає на своїх гостей.