Понеділок, 29 травня 2017 09:50

Фестиваль "Дніпровські зірочки"

27-28 травня в парку ім. Писаржевського в рамках програми міського голови Бориса Філатова "Культурна столиця" та за підтримки депутата міської ради Артема Хмельникова був проведений Фестиваль-конкурс  дитячої творчості "Дніпровські зірочки".   В Фестивалі взяли участь діти та молодь від 5 до 32 років, загальна кількість учасників в номінації Хореографія перебільшувало 300 осіб, в номінації Вокал - 50. Всі учасники та керівники гуртків отримали дипломи за участь у Фестивалі.
Поважному журі фестивалю, яке очолювала керівник дитячого гурку Дніпропетровської філармонії "Джем си" Олена Хініч, серед значної кількості обдарованих дітей було нелегко вибрати найкращих.В номінаціях Музично-інструментальній, Вокал, Хореографія, Оригінальний жанр були визначені лауреати І,ІІ,ІІІ премій, яких нагородили цінними подарунками та грошовими сертифікатами. Крім того, на фестивалі засновано 4 спеціальні призи: самому наймолодшому, за артистизм, приз глядацьких симпатій та Гран-прі.
Свято-казка, незабутня феєрія – саме так можна сказати про виступи юних талантів, котрі дарували всім радість та світло своїх духовно багатих душ. Присутні мали змогу насолодитися прекрасним вокалом, хореографічними постановками, неповторною грою флейтистки.
Наступного року запрошуємо прийняти участь нових виконавців та сподаваємося на виявлення талановитої молоді Дніпра!

 

Фото обох днів Фестивалю дивіться на сторінці парку ім.Писаржевського