Четвер, 09 листопада 2017 14:40

Буде ще краще!

Цілий рік жителі найближчих до парку Дубініна районів радіють новому балансоутримувачу парку – КП «Міська інфраструктура» ДМР. До того активне життя в парку ледь жевріло, не дивлячись на те, що він завжди був повний малечі. А тепер парк не тільки доглянутий, заквітчаний, з відремонтованими дитячими майданчиками, але й протягом всього року приймав величезну кількість гостей. Городяни радо відвідували святкові заходи, що для них влаштовувались. Взимку і влітку, для дорослих і дітей: вистави і змагання, майстер-класи і роздача призів, трюки фокусників та дресировані тварини! Скільки емоцій, сміху, чекання!

А тепер взагалі відбувається ЧУДО!

Розпочалися роботи першого етапу реконструкції парку. Процес підготовки тривав рік, весь цей час ми займалися проектом реконструкції - від розробки концепції та обговорення з мешканцями міста елементів до узгодження проекту в державних органах.

Перший етап реконструкції планує перетворення нижньої частини парку. Ця територія має дуже складний рельєф, заросла чагарниками, там немає ні пішохідних доріжок, ні жодного елементу благоустрою. Потрібно вирівнювати та укріплювати уклони, створювати нову мережу водовідводів, дощоприймальників. Збіднілий видовий склад дерев та чагарників планується замінити на високодекоративні та стійкі композиції. Після очищення від аварійних дерев будуть висаджені 256 дерев, більше шестисот кушів, влаштовані клумби та квітники.

В нижній частині парку будуть влаштовані прогулянкові алеї, зелений лабіринт, танцювальний майданчик з зеленим амфітеатром, мотузковий парк.

Передбачено будування доріжок та вхідних пандусів з можливістю пересування маломобільних груп населення.

Ще одна новинка, яка обов'язково порадує собаківників, - в проекті реконструкції є такий важливий для відвідувачів парку об'єкт, як майданчик для вигулу собак. Там вони зможуть не тільки без повідка і намордника побігати, але і на спеціальних тренажерах позайматися. Все це - від собачих майданчиків до біотуалетів - для городян буде безкоштовним. Ну хіба що, крім прокату різного спортінвентарю

Потім з'являться абсолютно нові, незвичні не тільки для нашого міста майданчики зі спеціальним покриттям для дітей різного віку, виконані з яскравого, невицвітаючого пластика. Але головне, що матеріал цей безпечніше, ніж дерево або метал, а у конструкцій не буде гострих кутів. Для молоді обладнають майданчики зі статичними тренажерами, майданчик для воркаута, популярні зараз роллердром та мотузковий парк, а також спортивний, на якому можна буде грати і в футбол, і в волейбол, і в баскетбол.