Вівторок, 14 листопада 2017 11:36

Відродження найкращого парку Дніпра

Ось і прийшло життя в парк Зелений Гай (бувший парк ім. Ленінського комсомолу), давно покинутий та перетворений на смітник.

Після передачі його на баланс КП «Міська інфраструктура» ДМР пройшло зовсім небагато часу, а які перетворення вже відбулися!

Щоденно робітники з благоустрою прибирають парк від випадкового сміття, проводиться інвентаризація зелених насаджень, аварійні та фаутні дерева почали видаляти, а ті, що потребують омолодження – обрізати.

Готується величезне перетворення центральної алеї, що з’єднує вул. Макарова та проспект Поля. Вже розпочалися роботи по капітальному ремонту вхідної групи зі сторони СК «Метеор», відбудеться влаштування зовнішнього освітлення вздовж пішохідних доріжок, ремонт пішохідних доріжок та влаштування велодоріжок.

Другим етапом будуть проведені капітальний ремонт вхідної групи зі сторони ТЦ «Славутич», середньої частини алеї; на всіх напрямках пішохідного пересування, вздовж тротуарів, будуть встановленні сучасні лавки з урнами, передбачається встановлення біотуалетів. В різних секторах парку будуть влаштовані зони для тихого відпочинку: запроектовані лавки, рідка посадка зелених насаджень і можливість відпочивати на газоні.

Наразі перед вхідною групою СК «Метеор» перевлаштовується частина площі з обладнанням зони пішохідного пересування, зоною відпочинку. Робиться все, щоб використати майданчик для влаштування зимового святкового містечка, з чарівною ялинкою, ковзанкою та навіть тюбінговим спуском.

Нарешті парк отримає нове життя! Роботи ще дуже багато, але жителі міста, дорослі і малі, зможуть повтішатися й порадіти виставам, покататися на ковзанах і санках вже цією зимою!

Наступного разу чекайте анонс святкових зимових заходів.