Вівторок, 06 лютого 2018 11:03

Проводи Зими

Доброю традицією стало проведення Масляних гулянь у парках Володі Дубініна і парку Писаржевського,в цьому році масштабні сімейні свята зустрічі весни будуть проходити ще в одному чудовому і незвичайному місці, в парку Зелений Гай.

 

Щодня в кожному парку з 12 до 17 лютого з 17:00 до 19:00 розважальні та ігрові програми для всієї сім'ї, конкурси та інтерактивні ігри, танцювальні та музичні Угадайки, активні масляночние розваги на свіжому повітрі, море позитиву і величезна кількість подарунків, кожного дня ми будемо розповідати про історію масляної, яка дозволить кожному учаснику Масляної зануритися в атмосферу старовинного свята з його особливостями, традиціями та колоритом.

А 18 лютого в Прощену Неділю в парку Дубініна о 15:00, в парку Писаржевського о 17:00, в парку Зелений Гай о 19:00 на гостей та мешканців Дніпра чекає яскраве шоу, театралізована вистава, в якої візьмуть участь кращі творчі колективи нашого міста.

На території наших парків розгорнуться святкові намети з гарячим чаєм і традиційними Масляними частуваннями. А найголовніше, що ми приготували дуже багато найсмачніших млинців для всіх жителів і гостей нашого свята, абсолютно безкоштовно.

Гості свята зможуть не тільки познайомитися зі звичаями проводів зими, а й стати їх безпосередніми учасниками.

Вас чекають національні потіхи, веселі ігри та змагання, хороводи, народні пісні та коломийки!

Найменших учасників свята зустрінуть веселі скоморохи.

Ну і, звичайно, яка Масляна без спалювання опудала!