Стадіон «Авангард»

Знаходиться в районі жилого массиву Придніпровськ по вул. Євгена Маланюка, 1. Площа біля 4 га.

Передано на баланс КП «Міська інфраструктура» 05.08.2016 рішенням виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради № 344 «Про передачу з балансу на баланс об'єктів комунальної власності територіальної громади міста Дніпропетровська по вул. Євгена Маланюка (вул.Кантемирівська), 1».

 

Завершена робота над проектно-кошторисною документацією щодо реконструкції стадіону. На даний час погоджені та виконані всі планувальні рішення по розміщенню плоскосних споруд та необхідних будівель, виконані усі геологічні та геодезичні роботи, обстеження існуючих будівель, виконано містобудівний розрахунок, який розглянуто на містобудівної нараді, розроблені проектні рішення зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, основного адміністративного корпусу, який буде містити усі необхідні приміщення для можливості нормального функціонування зазначеного спортивного комплексу, який будується як спортивна споруда з легкоатлетичним нахилом.

 

Після отримання позитивного експертного висновку від уповноваженої експертної організації, затвердження рішенням виконкому міської ради вартості об’єкту реконструкції, підприємство буде звертатися з ініціативою щодо проведення самих робіт з реконструкції та щодо виділення додаткових коштів у 2018 році на ці заходи.

 

1. Концепція реконструкції стадіону, яка після завершення проектно-вишукувальних робіт буде приведена у відповідність до висновків експертної комісії. Файл "Стадіон"
2. Експлікація двоповерхової будівлі, розташованої під трибунами. Файли "1 етаж", "2 етаж"